CENÍK

Úhrada za poskytovanou sociální službu se sjednává v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách ve znění prováděcích právních předpisů následovně:

Ubytování 280,- Kč/den. Tím se rozumí cena za pobyt a lůžko. Zahrnuje veškerou platbu za elektrickou energii, topení, teplou a studenou vodu, úklid všech prostor, praní, úpravu a žehlení ložního i osobního prádla. Stravování 235,- Kč/den. Zahrnuje snídani, oběd, svačinu a večeři (u diabetické diety ještě druhou večeři). Pitný režim v podobě teplých i studených nápojů. Platba je uskutečňována vždy do konce příslušného měsíce. Pokud výše důchodu klienta nedosahuje požadované výše, je úhrada za poskytnuté služby stanovena na max. 85 % klientova příjmu. 15 % z příjmu klienta mu zbývá na osobní potřebu, placení léků, manikúru, pedikúru a jiné výdaje.

CENÍK PÉČE DOMOVA PRO SENIORY

Úkony péče o vlastní osobu jsou hrazeny pouze z příspěvku na péči klienta.

Příspěvek na péči se do základních poplatků nezapočítává, ale ve smyslu zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. náleží přímo poskytovateli sociálních služeb. Tento příspěvek je použit na úhradu přímé sociální péče o klienta, aktivizační programy, kondiční a rehabilitační cvičení, volnočasové aktivity a jinou činnost, která je náplní dne v zařízení.

O příspěvek na péči žádá klient na krajské pobočce Úřadu práce.

Základní sociální poradenství je podle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.,uživatelům poskytováno zdarma.
Zdravotní ošetřovatelská péče je hrazena z veřejného zdravotního pojištění.
Fakultativní služby jsou uvedeny v samostatném ceníku.
MÁTE DALŠÍ DOTAZY?
Ozvěte se nám a radi odpovíme, nebo si s Vámi sjednáme schůzku.
Zdravotní materiál dodává Medispot.cz
medispot
Panel nástrojů pro slabozraké
Jsme členy skupiny AHC | Vytvořeno na Webmium.cz | Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies