TYP SLUŽEB

Naše zařízení poskytuje svým klientům pobytové sociální v rozsahu uvedeném v zákonu č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, dle §49 a vyhlášce 505/2006 Sb., kterou se upravují některá ustanovení zákona o sociálních službách.
Ošetřovatelská péče je poskytována v rozsahu vyhlášky č. 134/1998 Sb., kterou se vydává seznam zdravotních výkonů s bodovými hodnotami, ve znění pozdějších předpisů, konkrétně odbornosti 913 – sestra v sociálních službách.

DOMOV PRO SENIORY

Domov pro seniory poskytuje služby osobám od 65 let, které jsou odkázány na trvalou pomoc další osoby. Pečujeme zároveň o klienty, o které se již dále nemůže postarat vlastní rodina, nejbližší, kde již ani terénní pečovatelská služba nedokáže plně pokrýt potřeby klienta.

Pobytová služba Domova pro seniory je zajišťována nepřetržitě 24 hodin denně, 365 dní v roce. Služba je poskytována na základě písemné Smlouvy o poskytování služeb sociální péče. V rámci této služby je klientům poskytováno ubytování, stravování, individuální a komplexní sociální i zdravotní ošetřovatelská péče.
MÁTE DALŠÍ DOTAZY?
Ozvěte se nám a radi odpovíme, nebo si s Vámi sjednáme schůzku.
Zdravotní materiál dodává Medispot.cz
medispot
Panel nástrojů pro slabozraké
Jsme členy skupiny AHC | Vytvořeno na Webmium.cz | Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies