ZÁKLADNÍ INFORMACE

Senior centrum Nová Role nabízí v Domově pro seniory pobytové sociální služby seniorům, pro které je dlouhodobě složité nebo nemožné žít spokojeně a soběstačně ve vlastním domácím prostředí. Kromě poskytnutí celoročního příjemného ubytování, dobrého a vhodného jídelníčku a zajištění sociální péče podporujeme naše klienty v samostatnosti a aktivním trávení času. Pro každého klienta je naplánovaný individuální plán tak, aby co nejlépe odpovídal osobním potřebám. Samozřejmě, že velmi vítáme a podporujeme zapojení rodinných příslušníků do života jejich blízké osoby. V našem zařízení poskytujeme 24hodinovou péči a dohled, který zajišťuje personál v přímé péči – zdravotní sestry i pracovníci v sociálních službách, aktivizační a sociální pracovníci.

Senior centrum Nová Role bylo otevřeno v květnu roku 2021 a od roku 2020 prošlo kompletní vnitřní rekonstrukcí a úpravou interiérů tak, aby nabízelo nejvyšší možný uživatelský komfort jak uživatelům, tak zaměstnancům.

Senior centrum Nová Role je součástí sítě zařízení provozované společností AHC a.s. jež poskytuje své zdravotní a sociální služby v rámci celé ČR. Toto spojení má pro každé zařízení přínos především v možnosti porovnávání poskytování služeb, a v předávání vzájemných zkušeností.
MÁTE DALŠÍ DOTAZY?
Ozvěte se nám a radi odpovíme, nebo si s Vámi sjednáme schůzku.
Zdravotní materiál dodává Medispot.cz
medispot
Panel nástrojů pro slabozraké
Jsme členy skupiny AHC | Vytvořeno na Webmium.cz | Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies